Telefonia stacjonarna

Dowiedz sie więcej o telefonii stacjonarnej w ofercie Sat Film

Sat Film

Dostęp do usługi realizujemy z wykorzystaniem technologii kablowej (także światłowodowej) lub radiowej

VoIP w sieci SAT FILM - co to takiego?

VoIP "Voice over Internet Protocol" - skrót, który wprowadził sporo zamieszania na rynku telekomunikacyjnym. Technologia VoIP zastosowana w sieci SAT FILM umożliwia prowadzenie rozmów za pomocą dostępowych łączy internetowych bez konieczności włączania (posiadania) komputera. Platforma usług głosowych oparta na technologii VoIP w SAT FILM-ie wykorzystywana jest tylko jako dostęp abonenta do usługi. Połączenia w sieci realizowane są poprzez serwer komunikacyjny, natomiast w przypadku połączeń poza sieć SAT FILM-u usługa jest realizowana przez łącza wykonane w technice cyfrowej. Podstawową zaletą korzystania z usług głosowych VoIP jest niższy koszt połączeń z siecią telefonii stacjonarnej, darmowe połączenia wewnątrz sieci operatora.

Jakość rozmów

Rozwój technologii transmisji danych w sieci Internet sprawił, że jakość połączeń VoIP nie różni się już od połączeń w tradycyjnej sieci stacjonarnej. Szybkość dostępowej sieci Internet sprawia, że mimo iż są to rozmowy prowadzone w czasie rzeczywistym to ich jakość zależy bezpośrednio od opóźnień w przesyłaniu pakietów danych. Przy wysokiej jakości sieci dostępowej (duża przepływność), opóźnienia są tak znikome, że nie mają one wpływu na jakość realizowanego połączenia.

Możliwość przenoszenia numerów stacjonarnych

Możliwość przenoszenia numerów stanowi istotną kwestię zarówno z punktu widzenia konsumenta, jak i dostawcy usług. Funkcja ta jest jednym z głównych czynników umożliwiających rozwój konkurencyjności technologii VoIP. SAT FILM oferuje możliwość przenoszenia numerów ze wszystkich sieci telefonii stacjonarnej działających na terenie Polski do sieci TANIOFON.

Taniofon - to telefonia stacjonarna oferowana przez Sat Film !!!

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Krótko o Nas

Sat Film

SAT FILM od początku funkcjonowania jest w ścisłej czołówce telewizji kablowych w Polsce. Wśród setek podobnych firm należy do elitarnej grupy kilku, które stosują najnowocześniejszą technologię.

Komunikaty

19
Lut2019

CANAL+ okno otwarte 23, 24/25 luty

Oscarowy weekend jest okazją...

02
Sty2019

Zmiany kanałów

Planowane zmiany kanałowe zostały...

18
Gru2018

Promocja CANAL+ Prestige na Święta

Pakiet CANAL+ Prestige w...

Kontakt

 87-800 Włocławek

 ul. Hutnicza 20

 54 236 74 12

 Fax: 54 236 95 35

 biuro@satfilm.pl